top of page
odzloscidoczulosci

Czas

17-19 września 2021

Miejsce

Małopolska, okolice Kostrzyna

Prowadzące

Masza Małgorzata Fiuk – psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka w nurcie Analizy Bioenergetycznej, certyfikowana facylitatorka TRE, uczyłam się terapii tańcem i ruchem w DMT.

Jestem Kobietą  tańczącą, bębniącą, chodzącą ścieżkami miłości do natury, grzechoczącą, opowiadającą, śpiewającą.  Jestem matką dwóch dorosłych synów. Celebruję codzienność i tak jak umiem uczestniczę w ceremonii życia.  Zachwycam się  wszystkimi pierwszymi razami.

Cieszę się na spotkanie z Tobą.


Joanna Dunin – psycholożka, psychoterapeutka w nurcie Analizy bioenergetycznej, w procesie certyfikacji na CBT. Jestem certyfikowanym PROVIDEREM TRE. Terapię Tańcem i Ruchem zgłębiłam w Polski Instytucie terapii Tańcem i Ruchem. Jestem w takim momencie swojego życia, gdzie połączyły się we mnie ścieżki, którymi szukałam prawdziwej siebie. Lowen, taniec, las podróże…

Czekam na Ciebie jeśli czujesz, że chcesz abym Ci towarzyszyła w drodze do siebie.

Inwestycja

Warsztaty: 1111 zł

Noclegi i wyżywienie: 340 zł.

Zaliczka bezzwrotna gwarantująca miejsce : 200 zł.

OD ZŁOŚCI DO CZUŁOŚCI – warsztat lowenowski dla mężczyzn

…o ile złość jest reakcja konstruktywną, niewykluczającą serdeczności i miłości, o tyle wściekłość zawiera element nienawiści. Kiedy wyrażamy złość, sugerujemy, że zależy nam na danej osobie i że pragniemy zmodyfikować związek, by miłość i czułość mogły być znów odczuwalne (….) niewyrażona złość stopniowo niweczy kontakty seksualne. Złość ujawniona otwiera serce, ponieważ zawiera komunikat „ zależy mi na tobie”, a jeśli zostanie zahamowana przerodzi się we wrogość i chłód


Miłość, seks i serce Alexander Lowen


Siła…. Energia…. Miłość

Czy złość może służyć miłości? Miłości i czułości do siebie samego, do partnerki życiowej, do dzieci, do przyjaciół? Czy będąc w swojej sile/mocy możesz być w czułości i w miłości? Czym i jak przejawi się czułość jeśli pozostaniesz w swojej sile?

Może zapytujesz się siebie  o te i podobne tematy, a może nigdy nie pochylałeś się nad nimi? Zapraszamy Cię, byś w małej grupie w bezpiecznym i pięknym miejscu oraz  przy  wsparciu nas kobiet, doświadczył odpowiedzi na te lub podobne pytania.


Poprzez wspólne ( w grupie) ćwiczenia bioenergetyczne, sesje indywidualne, ruch  intuicyjny, śpiew, zabawę oraz poprzez sesje indywidualne prowadzone metodą A. Lowena  ( Analiza Bioenergetyczna) zanurzysz się w doświadczenie siebie i równocześnie doświadczanie siebie w grupie mężczyzn. Wszystkie proponowane aktywności prowadzone są w uszanowaniu Twojej wrażliwości i potrzeb oraz w połączeniu z naturą.


Harmonogram


Piątek

16.00-17.00 – adaptacja

18.00 kolacja

19.00 otwarcie warsztatów,

spotkanie przy ogniu i Vision Quest


Sobota

8.00 – „łąka” – krótka medytacja w przyrodzie

9.00 – śniadanie

10.00 – 13.30 ćwiczenia bioenergetyczne oraz sesje indywidualne

13.30 – obiad

14.00 – 19.00 sesje indywidualne oraz grupowe  ćwiczenia

19.00 kolacja

20.30 – ruch intuicyjny, kontakt z naturą


Niedziela

8.00 – „łąka”

8.30  - śniadanie

9.00 – 14.00 sesje indywidualne, grupowe ćwiczenia oraz zakończenie warsztatu

14.00  wspólny obiad


Przydatne

  1. Ciepłe ubranie na wyjście w przyrodę

  2. Wygodne ubranie na zajęcia

  3. instrument grający

  4. prezent dla kogoś ( drobny przedmiot, który chcesz podarować)

  5. latarkę


ZAPISY

Masza Małgorzata Fiuk

e- mail omnia.psychoterapia@vp.pl

tel. 697808889


Joanna Dunin

e-mail: polaczenie-psychoterapia@op.pl

tel.  504170348


Uwaga: W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu. W przypadku odwołania warsztatu z naszej stron, zaliczka zostanie zwrócona uczestnikom.

bottom of page