top of page
sensualnaseksualnaja2

Czas

1-3 października 2021

Miejsce

Do ustalenia

Prowadzące

Małgorzata Fiuk – psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka w nurcie Analizy Bioenergetycznej, certyfikowana facylitatorka TRE, uczyłam się terapii tańcem i ruchem w DMT.

Jestem Kobietą  tańczącą, bębniącą, chodzącą ścieżkami miłości do natury, grzechoczącą, opowiadającą, śpiewającą. Jestem matką dwóch dorosłych synów. Celebruję codzienność i tak jak umiem uczestniczę w ceremonii życia.  Zachwycam się wszystkimi pierwszymi razami.

Cieszę się na spotkanie z Tobą.


Joanna Dunin – psycholożka, psychoterapeutka w nurcie Analizy bioenergetycznej, w procesie certyfikacji na CBT. Jestem certyfikowanym PROVIDEREM TRE. Terapię Tańcem i Ruchem zgłębiłam w Polski Instytucie terapii Tańcem i Ruchem. Jestem w takim momencie swojego życia, gdzie połączyły się we mnie ścieżki, którymi szukałam prawdziwej siebie. Lowen, taniec, las podróże…

Czekam na Ciebie jeśli czujesz, że chcesz abym Ci towarzyszyła w drodze do siebie.

Inwestycja

Warsztaty: 1111 zł

Noclegi i wyżywienie: 280 zł.

Zaliczka bezzwrotna gwarantująca miejsce: 200 zł.

Sensualna i Seksualna JA – warsztaty lowenowskie dla kobiet

Wchodząc w czas jesieni , czas dojrzałości i zbiorów, właśnie w takim czasie gdy przyroda  wypełniona jest kolorami, zapachami i sokami…. Gdy  natura dzieli się z nami  tym bogactwem, dobrem. …W czasie obfitości i dojrzałości  zapraszamy Cię na warsztaty dla kobiet i o kobietach. Zanurz się w kręgu sensualności  oraz  wielobarwności i wielosmaków kobiecości. Jak Ty czujesz swą KOBIETĘ. Jaka jest Twoja NATURA Kobiety? Czy znasz i honorujesz swoje piękno? Czy jest coś, co blokuje w Tobie samej pełnię doświadczenia kobiecości? Jak rozmawiają ze sobą Twe serce i Twa miednica? Jak doświadczasz przepływu energii w ciele, gracji? Na te i inne pytania możesz znaleźć odpowiedz w sobie samej, my chcemy i możemy Ci towarzyszyć.


Zapraszamy Was Kobiety do wspólnego doświadczania sensualności i połączenia ze swoją energią życiową, energią mocy, energią seksualną. Pracujemy w małej grupie (12 kobiet) w pięknym miejscu zanurzonym w przyrodę.


Poprzez wspólne ( w grupie) ćwiczenia bioenergetyczne, taniec intuicyjny, śpiew, zabawę oraz poprzez sesje indywidualne prowadzone metodą A. Lowena  ( Analiza Bioenergetyczna) zanurzysz się w doświadczenie siebie i równocześnie doświadczanie siebie w grupie kobiet. Wszystkie proponowane aktywności prowadzone są w uszanowaniu Twojej wrażliwości i potrzeb oraz w połączeniu z naturą.


Harmonogram


Piątek

16.00-17.00 – adaptacja

18.00 kolacja

20.00 otwarcie warsztatów, medytacja w ruchu – taniec intuicyjny, integracja


Sobota

8.00 – „łąka” – krótka medytacja w przyrodzie

9.00 – śniadanie

10.00 – 13.30 ćwiczenia bioenergetyczne oraz sesje indywidualne

13.30 – obiad

14.00 – 19.00 sesje indywidualne oraz grupowe  ćwiczenia

19.00 kolacja

20.00- Vision Quest i spotkanie przy ogniu


Niedziela

8.00 – „łąka”

8.30  - śniadanie

9.00 – 14.00 sesje indywidualne, grupowe ćwiczenia oraz zakończenie warsztatu


14.00  wspólny obiad


Przydatne

  1. ciepłe ubranie na wyjście w przyrodę

  2. wygodne ubranie na zajęcia

  3. grzechotkę, spódnicę, chustę

  4. prezent dla kogoś ( drobny przedmiot, który chcesz ofiarować innej kobiecie)

  5. latarkę

Zapisy

Masza Małgorzata Fiuk

e- mail omnia.psychoterapia@vp.pl

tel. 697808889


Joanna Dunin

e-mail: polaczenie-psychoterapia@op.pl

tel.  504170348


Uwaga: W związku z obecna sytuacją epidemiologiczną, zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu. W przypadku odwołania warsztatu z naszej stron, zaliczka zostanie zwrócona uczestnikom.

bottom of page